Podnikanie, komunita, sloboda…

Meniaci sa svet nás neustále nabáda, aby sme sa zamýšlali… nad tým, aký život žijeme, nad našimi prioritami, nad našimi hodnotami, nad časom, ktorý má na tomto svete jasné pravidlá. Beží rovnako pre každého a je len na nás, čím ten čas vyplníme. Stále viac premýšľame nad tým čarovným slovom SLOBODA, stále viac nás láka SEBAREALIZÁCIA, túžime SPOLU-VYTVÁRAŤ LEPŠIU KULTÚRU SPOLOČNOSTI, realizovať svoj INDIVIDUÁLNY ZÁMER, túžime po SEBAVYJADRENÍ a po PO ŽIVOTE PODĽA VLASTNÝCH PREDSTÁV…

Ak premýšlaš, ako toto všetko získať, zaručenou cestou je vlastné podnikanie – projekt, ktorý naplní všetky tvoje túžby a volanie po slobode.  Možno už dlho túžiš vytvoriť svoju vlastnú značku, chceš sa pustiť do niečoho, čo ťa baví. Podnikanie však vyžaduje veľa tvrdej práce a súboja s vlastnou komfort zónou, vyžaduje často veľké investície a vyžaduje postoj, že sa nikdy nevzdáš. V realite je to však tak, že 100% ľudí sa rozhodne že ANO a 90% to vzdá ešte skôr, než by sa vôbec mohol nejaký úspech dostaviť. Ak sa nemáš s kým poradiť, ak sa musíš učiť na svojich chybách, ak potrebuješ investovať obrovské sumy peňazí a zaplatiť ohromnú časovú daň na úkor toho, čo je pre teba dôležité, potom je podnikanie ťažkou tŕnistou cestou, ktorá nevedie vždy k vytúženému cieľu.

Ako teda rozbehnúť vlastný projekt tak, že sa nevzdáš všetkého času pre rodinu, koníčkov, záľub a života, ktorý teraz máš??? Ako sa dá rozbehnúť podnikanie, ktoré nieje rizikom, ale je školou rozvoja a priestorom pre rast?

Vyber sa cestou budovania svojho online podnikania riadeného z domova, staň sa sám/sama sebe šéfom, pusti sa do tvorby vlastnej siete, komunity, ktorú budeš inšpirovať a ovplyvňovať, staň sa mikro-influencerom a prepoj svoje meno s najmodernejšími technológiami a  najúspešnejším projektom v oblasti sieťového podnikania na svete.

…túžba po zisku, alebo POSLANIE, ktoré mení životy k lepšiemu???

Roky v podnikateľskom prostredí nás naučili, že finančná motivácia funguje krátkodobo, ale nepostavíš na nej dlhodobý úspech. Skutočný úspech prichádza, keď sa ti dostane PODNIKANIE DO SRDCA. Využi svoje túžby, ciele a plány ako hnací motor pre rozvoj svojho podnikania riadeného z domova. Urči si zámer, vytvor si nástenku života podľa vlastných predstáv na pintereste a začni sa učiť od úspešných, ako vybudovať svoju komunitu a rozbehnúť vlastný projekt. Uvedom si, čo chceš ako človek?? Čo chceš, ako podnikateľka / podnikateľ ??? Chceš mať prepojené svoje podnikanie so svojim poslaním, alebo je to zatiaľ len príležitosť na zárobok a časom uvidíš??? Aký bude mať tvoje podnikanie dlhodobý ZMYSEL? 

…NAJDÔLEŽITEJŠÍ JE TEAM, alebo s kým si, taký si!

Ľudia, ktorými sa obklopuješ spolu-vytvárajú úspech tvojej značky.

TEAM je zásadná záležitosť. Rovnako ako v športe, tak aj v podnikaní. Ak v ňom funguje kultúra rešpektu, podpory, tolerancie, pracovitosti, môže rásť. Ak v ňom fungujú hejty, ohováranie za chrbtom, vyhováranie sa a ukazovanie prstom na ostatných, taký team NEMÁ ŠANCU NA ÚSPECH, bez ohľadu na to, aké sú jeho aktuálne výsledky. Preto urob rozhodnutie, že budeš vzorom tých správnych hodnôt, princípov a dobrej vibrácie a VYBERAJ SI, S KÝM TRÁVIŠ ČAS a KOMU HO VENUJEŠ! Vytvor team so svojím mentorom a venuj čas a pozornosť správnemu výberu hráčov pri štarte tvojho podnikania a buď ty ten najlepší teamový hráč pre ostatných. Dobre si rozmysli, koho rady počúvaš… Hovorí sa, že s kým si, taký si. Inšpiruj sa od najlepších, využi možnosť učiť sa od mentora, ktorý dosiahol také výsledky po akých túžiš… nie však iba v profesionálnej oblasti, ale vo viacerých oblastiach života. Zisk je príliš málo, ak človek nemá hodnotné vzťahy, rodinu a časovú slobodu.

…Osobná franšíza a mentoring – tvoj nástroj k slobode!

Jedna z najväčších hodnôt sieťového podnikania je, že sa ZAPÁJAŠ DO EXISTUJÚCEHO PROJEKTU, ktorý ti kryje chrbát a ponúka rokmi overené a fungujúce zázemie, ponúka ti prostredie pre rast a rozvoj. Ponúka ti fungujúci systém, ktorý využiješ ako osobnú franšízu. Ty prinášaš seba ako značku, svoju kreativitu, pracovitosť a nadšenie. Túžba učiť sa a rásť je jedna z kľúčových zásad pre úspech. Dáva ti možnosť učiť sa podnikať a konzultovať svoj rast s úspešnými podnikateľmi v obore. 

 

Čo potrebuješ pre štart svojho nového projektu????

  • Stanov si, čo znamená pre teba život podľa vlastných predstáv! Vytvor si predstavu toho, ako chceš žiť, premýšľaj, ktoré oblasti života potrebuješ zlepšiť, alebo v čom zmeniť ich smer??? Čo v živote najviac potrebuješ a čo ti chýba??? Keby čas a peniaze neboli problém, ako by vyzeral tvoj život???
  • Naštartuj svoju licenciu na osobnú franšízu ( v licencii máš vlastný eshop s exkluzívnymi značkami a možnosť kvalifikovať sa na vzdelávanie v mentoringovej skupine, podporu dodávateľského systému a produkty vybraných lifestylových značiek, získaš prístup do podnikateľskej komunity a možnosť konzultovať rast tvojho podnikania )
  • Naštartuj svoj počítač, alebo smartphone… dokonca nepotrebuješ ani domov, i keď sa jedná o projekt podnikania riadeného z domova, kľudne môžeš svoj projekt riadiť z pláží sveta.. ?
  • Naštartuj svoju hlavu – prichádza čas učiť sa nové veci… time manažment, povahové profily, budovanie vzťahov, finančné vzdelanie, leadership, online marketing, profesionálne zameranie v rôznych oblastiach, napr. zdravie, ekológia, krása, atď..
  • Zapoj sa do podporného online projektu: 6 týždňov k vlastného podnikaniu z domova, využi výhody online vzdelávania pomocou online školení, workshopov a online konzultácií s tvojim mentorom v novom projekte.

Tvoj vlastný projekt podnikania riadeného z domova môžeš rozvíjať popri zamestnaní a vytvoríš si ďalší – NEZÁVISLÝ PRÍJEM.

Premýšľaj nad tým, na čom je tvoj aktuálny príjem závislý a do akej miery je obmedzený, alebo trvalý… Dokážeš si vo svojom zamestnaní určiť výšku príjmu? Je tvoj príjem 100% istotou aj v dobe meniaceho sa sveta a možnej ekonomickej krízy? Možno je to dobrý spôsob, ako uhradiť účty, ale zrejme to nebude nástroj k životu podľa vlastných predstáv. Zameraj sa na viacero zdrojov príjmu, to je cesta k slobode. 

Tak a teraz zabojuj o to, aby si využil / využila príležitosť, ktorá sa ti ponúka. Začni sa učiť, pridaj sa do komunity, prebuď svoju odvahu, vykroč mimo komfort zóny a začni si užívať každý deň života podľa vlastných predstáv.